|  | 

Etc Swarzędz sklep z zabawkami

Zakupy

Zakupy
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Zakupy

Dla mężczyzn to abstrakcja, ale kobiety kochają spędzać wolny czas robiąc zakupy.
Większości facetom robienie zakupów raczej kojarzy się z przykrym obowiązkiem, aniżeli jakąkolwiek rozrywką czy uciechą. Tymczasem kobiety tylko szukają pretekstu do tego by udać się na zakupy, kupić sobie nową bluzkę, sukienkę czy tunikę. Co sprawia, że kobiety odczuwają taką radość robiąc zakupy ?
Geneza tej radości leży głęboko w podświadomości kobiet – one po prostu lubią wyglądać dobrze, a robią to wtedy kiedy są modnie ubrane. Zatem dbając o swoje samopoczucie, kobiety w wolnym czasie udają się na zakupy po to by poprawić swój wygląd. Tym samym zapewniają sobie, że czują się wyśmienicie, co pozwala im radośnie iść przez życie.
Dla mężczyzn natomiast zakupy są przykrym obowiązkiem, chociaż należy zauważyć, że ta tendencja mocno się zmienia. Coraz to więcej mężczyzn dba o swój wygląd, lubi dobrze się prezentować, dlatego spotkanie samotnego mężczyzny na zakupach w galerii handlowej nie jest niczym nadzwyczajnym.
Mimo wszystko jednak w wolnym czasie, mężczyźni wolą oddawać się innym uciechom takim jak sport (w tym szczególnie oglądanie meczów piłki nożnej, wędkarstwo), a zakupy pozostawiają kobietom, które to po prostu kochają.
Kobieta w przeciwieństwie do mężczyzny może iść na „zakupy” nawet jeżeli nie ma pieniędzy ani nie planuje niczego kupić, traktując takie wyjście jako zwykłą rozrywkę, sposób na spędzenie wolnego czasu. Mężczyzna udaje się na zakupy do sklepu lub galerii handlowej tylko wtedy kiedy w jego planach pojawia się zakup konkretnej rzeczy. To na pewno największa różnica pomiędzy kobietą a mężczyzną jeśli rozchodzi się o zakupy ubrań.

Podobne artykuły tematyczne:

zakupy

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Zabawki Swarzędz – etc sklep z zabawkami

    Zabawki Swarzędz – etc sklep z zabawkami

    Wyjątkowość sieci KIDS charakteryzuje się niezwykle profesjonalną jakością obsługi w każdym z naszych sklepów. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom dzieci i ich rodziców, nasz zespół składa się z wykwalifikowanych osób posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w naszych sklepach zapewniamy: produkty spełniające najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa i jakości indywidualną obsługę prowadzoną

  • Potencjał filmów w internecie

    Potencjał filmów w internecie

    Większość z nas na hasło „filmiki” przypomina sobie kilka śmiesznych nagrań, które przesłali nam znajomi. Nic dziwnego, ilość takich filmików jest przytłaczająca. Potwierdza to fakt, że na ich podstawie nagrywane są inne widea, omawiające je, próbujące tłumaczyć dlaczego są takie popularne. Istnieje jednak także wiele innych rodzajów nagrań, rzadziej wyszukiwanych, a często i chętnie umieszczanych.