|  | 

Zabawki Swarzędz

Gothic

Gothic
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gothic

Egmont Interactive wraz z wydawcą Piranha Bytes, wypuszczają grę p.t. „Gothic” na komputer PC. Gra ujrzy światło dzienne prawdopodobnie latem 2000 r.
Kiedy premiera w Polsce i kto będzie wydawcą? – nie wiadomo.
Gothic, to nic innego jak połączenie RPG wraz z przygodówką 3D rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Bohater będzie miał za zadanie przeżyć na odległym lądzie w świecie, który może przypominać na pierwszy rzut oka więzienie („Kolonia karna”?). Rozwój akcji będzie zależał również od tego jaką postać wybierzemy do rozgrywki. Będziemy mogli wybrać jedną postać spośród czterech.
Przed wybranym bohaterem będzie czekało mnóstwo zadań do wypełnienia (bitwy, walka o przeżycie) a to wszystko po to, aby rozwinąć swoje umiejętności oraz wznieść się na szczyt hierarchii rodu jakiego jesteśmy członkiem. W miarę, jak odniesiemy sukcesy, zakończymy sukcesem bitwy, będziemy posiadali wyższą reputację w porównaniu do momentu gdy wkroczyliśmy na tą wojenną ścieżkę. Dzięki wysokiej reputacji, przedstawiciele naszego klanu oraz innych będą nam zlecać coraz to trudniejsze i bardziej popłatne zadania. Pamiętajcie, musicie zdobyć stanowisko najsilniejszego z koloni karnej.
Najciekawsze wydaje się być system zachowawczy współmieszkańców terytorium. Jeżeli zamordujemy grupę ludzi, ich sprzymierzeńcy bądź członkowie będą dążyli do krwawej zemsty. Podobnie jest ze zwierzętami, jeżeli zaprzyjaźnimy się jednym z nich, cała ich populacja będzie nam przyjazna i odwrotnie, gdy zabijemy napotkane stworzenie to lepiej uważajmy na swoje plecy.
Dodatkowo, środowisko pośród którego się poruszamy zmienia się z upływem czasu, co powoduje iż nigdy nie będziemy znajdować się w tym samym miejscu dwa razy.
Ciekawe jak? – zobaczymy.

Całość przedstawia się dosyć interesująco, co z tego będzie w rzeczywistości, dowiemy się już po wydaniu tej gry na naszym rynku.

Podobne artykuły tematyczne:

gothic

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Paintball-owe szaleństwo

    Paintball-owe szaleństwo

    Paintball-owe szaleństwo Gra w paintball jest popularna w Polsce od wielu lat – czy ten sport czeka dalszy rozwój ? Strzelanie się za pomocą paintball-owych pistoletów pojawiło się w Polsce kilkanaście lat temu. Wtedy mało kto zdawał sobie sprawę z tego jak świetną frajdą może być bieganie po lesie z karabinem w ręku, a dzisiaj

  • GOLD AND GLORY: THE ROAD TO EL DORADO

    GOLD AND GLORY: THE ROAD TO EL DORADO

    GOLD AND GLORY: THE ROAD TO EL DORADO „GOLD AND GLORY: THE ROAD TO EL DORADO”, produkt Revolulion Software znanego z „Broken Sword” i „Broken Sword 2”, to gra typu action-adventure w wersji na PC i PlayStation. Jest to adaptacja filmu pt „The Road to El Dorado”, którego producentem jest DreamWorks. Znajdują się tu sekwencje